Woda w ogrodzie 9

Woda w ogrodzie

Woda w ogrodzie jest bardzo ważna!

zobacz
Projektowanie ogrodów

Projekty

Zobacz realizacje Ogrody nowoczesne Wykonujemy każdy projekt ogrodu w każdym stylu, ale bez wątpienia naszą domeną są ogrody nowoczesne. Każdy, kto ceni sobie minimalizm i prostotę doceni [...]

zobacz

Realizacje

Zobacz projekty Ogrody nowoczesne Wykonujemy każdy projekt ogrodu w każdym stylu, ale bez wątpienia naszą domeną są ogrody nowoczesne. Każdy, kto ceni sobie minimalizm i prostotę doceni [...]

zobacz

Nowoczesny ogród – galeria zdjęć

Jesteś ciekawy naszych prac? Chcesz zobaczyć, jak wyglądają wykonane przez nas ogrody prywatne? Zajrzyj do naszej galerii! Oprócz naszych projektów możesz również zobaczyć, z jakiego sprzętu korzystamy!

Wykonane przez nas ogrody prywatne są dopracowywane do każdego najmniejszego szczegółu, zgodnie z życzeniami klienta. Przykuwamy szczególną uwagę do detali tak, aby ogród nowoczesny zachwycał swoją prezentacją na wiele długich lat.

Ogród nowoczesny charakteryzuje się minimalizmem i funkcjonalnością jednocześnie. Z racji, że nie ma w nim dużej ilości roślin i drzew (jak w przypadku ogrodów tradycyjnych), codzienne ogrodnictwo nie jest aż tak wymagające. Dlatego poleca się ten styl osobom, których ogrodnictwo nie jest największą pasją lub takim, którzy posiadają małe ogrody prywatne. Nowoczesny ogród zachwyca harmonią i oryginalnością, dlatego ten styl jest naszą główną domeną. Jeśli marzy się Państwu nowoczesny ogród z prawdziwego zdarzenia, to zapraszamy do przejrzenia naszej oferty: Aranżacje ogrodów.

Ogrodnictwo – pasja i praca w jednym

Ogrody Cedrus powstało z ogromnej chęci tworzenia jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Nasz zespół traktuje ogrodnictwo nie tylko jako swój zawód, ale przede wszystkim jako przyjemność. Każdy nowoczesny ogród, jaki stworzyliśmy, był traktowany ze szczególną troską i zaangażowaniem. Chcąc zaprojektować ogród nowoczesny trzeba mieć na uwadze, że ma być on przedłużeniem domu klienta. A dom jest odzwierciedleniem nas – dlatego naszą główną misją jest zaprojektować ogród tak, aby był nierozłączną częścią osobowości klienta.

Ogrodnictwo nie powinno być przykrym obowiązkiem – stąd polecamy Państwu ogród nowoczesny. Bazujący na minimalizmie styl jest perfekcyjny dla tych, którzy chcą w swoim ogrodzie odpocząć i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Mając już ponad 20 letnie doświadczenie jesteśmy pewni, że możemy dla Państwa stworzyć taki nowoczesny ogród, jaki sobie Państwo wymarzą.