Zobacz realizacje

Ogrody nowoczesne

Wykonujemy każdy projekt ogrodu w każdym stylu, ale bez wątpienia naszą domeną są ogrody nowoczesne. Każdy, kto ceni sobie minimalizm i prostotę doceni nowoczesny styl urządzania ogrodów. Jest on szczególnie polecany dla mniejszych miejskich ogrodów lub w szeregowcach, ponieważ powiększa on optycznie przestrzeń. Zgodnie ze swoją nazwą, ogrody nowoczesne odpowiadają nie tylko aktualnym trendom wizualnym, ale również obecnemu tempowi życia codziennego. I tak ogrody nowoczesne i ich minimalistyczny wystrój sprawdza się, kiedy nie mamy czasu zajmować się dużą ilością roślin i drzew.

Ogrody projektowanie

Ogrody – w tym ich projektowanie – wykonane przez Ogrody Cedrus, dają gwarancję solidnie wykonanej pracy, z uwzględnieniem każdego szczegółu wyznaczonego przez klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każde projektowanie wykonane przez nas zachwyciły niejednego, którzy postanowili z nami współpracować. Jeżeli Państwa ogrody potrzebują odświeżenia i pragniecie, aby ich projektowanie wykonane było właśnie przez nasz zespół, zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć i wizualizacji 3D z wszystkimi dotychczas zrealizowanymi projektami.

Z racji, że ogrody nowoczesne to nasza pasja, cały proces – od projektu, po realizacje, aż do kompleksowych usług pielęgnacyjnych – wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i miłością do ogrodów. Wykorzystujemy do tego szereg nowoczesnych sprzętów, jednocześnie opierając się na naszym niemal 30-letnim doświadczeniu w branży ogrodniczej. Zdając się na nas masz pewność, że Twój ogród zyska niepowtarzalny wygląd, dający radość każdego dnia.