[kc_row][kc_column][kc_column_text _id=”238392″]

Projektowanie i zakładanie ogrodów Poznań

Ogród to miejsce wyjątkowe, bowiem może być zarówno miejscem spotkań i zabawy, ale także miejscem relaksu i uprawy własnych warzyw i owoców. Dlatego też każdy marzy o pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym mógłby spędzać swój wolny czas. I tu właśnie przychodzimy MY. Ogrody Cedrus od ponad 25 lat świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze. Zajmujemy się tym na terenie miast województwa wielkopolskiego i pomorskiego, ale głównym obszarem naszych działań jest miasto Poznań.

Projektowanie ogrodów Poznań i okolice

Ogrodnictwo to nasza praca, ale przede wszystkim nasza pasja. Z prawdziwym zaangażowaniem tworzymy każdy projekt, chcąc spełnić marzenia Klienta. Wierzymy, że każdy zasługuje na piękny ogród, w którym będzie mógł spędzać swój wolny czas. Stąd też ciężko pracujemy, aby zlecenie zostało wykonane według ustalonych kryteriów. Ponad 25 letnie doświadczenie naszego zespołu jest dowodem na to, że można nam w pełni zaufać.

Usługi ogrodnicze Poznań i okolice

Oprócz projektowania i zakładania ogrodów, jesteśmy również do dyspozycji w kwestii projektu i montażu automatycznego systemu nawadniania, badania stanu zdrowotnego drzew, inwentaryzacji zieleni, a także rewaloryzacji parków zabytkowych. Składamy się z zespołu profesjonalnych, wykwalifikowanych i doświadczonych architektów oraz projektantów, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Jak już mówiliśmy – jesteśmy przede wszystkim pasjonatami, więc przykładamy szczególną uwagę i troskę do naszych zleceń. Dbamy o estetykę, ale też o jakość wykonania. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejszy sprzęt, co jest kolejnym dowodem na to, jak poważnie traktujemy naszą pracę.

Jesteśmy firmą ogrodniczą, której można zaufać. Jeżeli mieszkać w Poznaniu i jego okolicach, i pragniesz o wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju ogrodzie, zapraszamy do współpracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, ponieważ wiemy, że każdy ogród jest odzwierciedleniem jego właściciela. I to właśnie staramy się uzyskać.

Projektowanie ogrodów Poznań.

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]