[kc_row _id=”415294″][kc_column _id=”320254″][kc_column_text _id=”580002″]

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów Gdańsk

Ogrody Cedrus mają jeden cel – aby każdy miał możliwość otrzymania pięknego, zadbanego i jedynego w swoim rodzaju ogrodu. Dlatego też nasza działalność nie ogranicza się do najbliższego nam otoczenia. Chociaż naszym głównym miejscem działania jest miasto Poznań, to świadczymy usługi również na terenie województwa pomorskiego. I to Trójmiasto jest naszym pierwszorzędnym celem na Pomorzu.

Projektowanie ogrodów Gdynia

Projektowanie ogrodów to przede wszystkim nasza pasja. Dbamy o to, aby wizja klienta została jak najwierniej odwzorowana, ponieważ to właśnie jego ma ogród reprezentować. Nasza działalność jest bardzo zróżnicowana. Oprócz projektowanie ogrodów, oferujemy również zakładanie ogrodów. Gdańsk, Gdynia i Sopot to piękne tereny, dlatego zasługują na ogrody najlepszej jakości. Dla naszego zespołu ważna również jest pielęgnacja ogrodów. Sopot to nie tylko piasek, morze i molo – ogrody też się tu liczą! Wśród naszych usług znajduje się także nawadnianie ogrodów, ekspertyzy dendrologiczne oraz inwentaryzacja zieleni.

Projekt parku zabytkowego Gdańsk

Ogrody Cedrus oferuje też rewaloryzację parków zabytkowych. Na życzenie klienta tworzymy na nowo projekt parku zabytkowego, który później skrupulatnie realizujemy. Jak już wspominaliśmy – projektowanie ogrodów (oraz zakładanie ogrodów) to nasza pasja. Stąd nasza misja, aby każdy teren zielony, w tym parki zabytkowe, odzyskały dawną świetność. Wykonamy więc każdy projekt parku zabytkowego. Gdańsk może się pochwalić kilkoma z nich – niech na nowo odżyją! Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Projekt rewitalizacji parku zabytkowego.

Pielęgnacja ogrodów Sopot

Ogrody Cedrus to zespół doświadczonych, kompetentnych i profesjonalnych ludzi, którym można zaufać. Zapewniamy dobre projektowanie ogrodów, wykorzystując do tego najnowocześniejszy sprzęt. Poznaj się na naszych architektach i projektantach, a otrzymasz piękny, zadbany i zdrowy ogród. Zarówno klienci prywatni, jak i instytucjonalni mogą liczyć na wysoką jakość współpracy.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów na najwyższym poziomie – to właśnie jest definicja Ogrodów Cedrus. Gdańsk, Sopot, Gdynia – jeżeli posiadasz tam swój ogród, któremu jest potrzebne nowe życie, skorzystaj z naszych usług!

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row][kc_row use_container=”yes” _id=”633539″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”120737″][kc_column_text _id=”790360″]

Pełną ofertę znajdziesz tutaj:

Aranżacje tarasów

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]